Med resetdagen blir det enkelt!

Hälsosam kropp – hälsosam knopp. Med vår stående resetdag i klubben blir det enkelt!

Ge dig själv en riktig boost från topp till tå med SoulWork Club Reset dagen, helt gratis för alla våra medlemmar gör vi den 20e varje månad en detox anpassad utifrån årstiden. En frisk kropp börjar med ett friskt sinne, så vi bjuder in dig att redan kvällen innan förbereda för din reset. Du skräddarsyr enkelt dagen utifrån dina behov och önskemål. Kanske väljer du att börja dagen med vår näringsrika detoxdryck, torrborstning och en mjukt guidad meditation följt av rörelseritual? Redan nu börjar kroppen vibrera, kinderna är rosiga och blicken mer glasklar. Vi lagar vår egen mat, den är enkel och lätt att ta med till jobbet så inga ursäkter här! Du får dagens ritualer, biohacks, meny, inköpslista och guidade pass inne i klubben.

Vi gör detta tillsammans! Vi ses den 20/4 för #soulwork2.0. Gå in i klubben och förbered dig redan nu!

Between stimulus and response there is a space. In that space is our power to choose our response. In our response lies our growth and our freedom. - Viktor E. Frankl